Informujemy, że nie jest znany jeszcze dokładny termin i miejsce rozegrania ostatniego meczu kontrolnego z Josieńcem Radostowice. Ponieważ trenerzy chcą rozegrać spotkanie na naturalnej murawie, decyzje będą podejmowane możliwie późno, i po zapoznaniu się z aurą.

Jeśli chodzi o inauguracyjny mecz MKS-u, to do klubu wpłynęła informacje, iż spotkanie w Kostuchnie z MK odbędzie się w sobotę 19 marca o godzinie 11.00, a więc o tradycyjnej porze rozgrywania spotkań przez piłkarzy UKS MK Górnik.

W związku ze zbliżającą się inauguracją rundy wiosennej, w najbliższych dniach podsumujemy transfery dokonane przez MKS, a także przybliżmy zmiany kadrowe w innych klubach grupy I, przedstawimy kadrę i nowych zawodników (także w związku z zaplanowaną na 18 marca  na godzinę 16.00) prezentacją zawodników w hali sportowej PZS.

A co najważniejsze z punktu widzenia redakcji, w najbliższych dniach dokonamy uruchomienia nowej odsłony strony www.mksledziny.pl, która przechodzi spory wiosenny „lifting”. Mamy nadzieję, że dokonane zmiany pozwolą usunąć pewne usterki, a jednocześnie przypadną Państwu do gustu:) W związku z tym mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z serwisu (w dniach 10-11 marca).