W dniu dzisiejszym od godziny 17.30 juniorzy MKS-u podejmowali na własnej murawie Czaplę Kryry. Goście stawili duży opór, bramkarz na co dzień występujący także w pierwszej drużynie wyczyniał między słupkami cuda, ale ostatecznie udało się zespołowi Mariusza Gajewskiego wyjść z opresji, zwyciężając 2:1 (0:1)

MKS – Czapla Kryry 2:1 (0:1) po dwóch golach Nikodema Nagiego. Na początku drugiej części spotkania Michał Nagi nie wykorzystał rzutu karnego.

W innych meczach:

LKS Brzeźce – LKS Studzienice 0:3 walkower, ZET Tychy – Sokól Wola 0:1, Piast Bieruń Nowy – GTS Bojszowy 2:1, Wisła Wielka – Krupiński Suszec 4:0 .

Rezultat meczu GTS Bojszowy – Sokół Wola (na murawie 2:5) został zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść GTS-u (w zespole Sokoła wystąpił nieuprawniony zawodnik). Zmianę odnotowano w tabeli.

W środę (28.05.) o godzinie 17.30 MKS w Bojszowach Nowych rozegra zaległe spotkanie z GTS.