Jeśli do dziś można było mieć jakiekolwiek wątpliwości, co do tego czy Tomek Matysek pozostanie w GKS-ie Tychy, to już takowych nie ma. Tyski klub zdecydował się skorzystać z prawa pierwokupu i podpisał z lędzińskim zawodnikiem, który do tej pory do GKS-u Tychy był jedynie wypożyczonym, trzyletni kontrakt. Powyższa informacja pochodzi ze strony tyskiego klubu: www.gkstychy71.pl

[singlepic=525,360,320]

Tomek Matysek przez najbliższe 3 lata będzie toczył pojedynki wyłącznie z rywalami GKS-u Tychy, tu jeszcze w barwach MKS-u w meczu z Bojszowami. Foto: Artur Smolorz

Jednocześnie z informacji dotyczących transferów w MKS-ie dodam, że do lędzińskiego klubu z Zet Tychy powracają wypożyczeni Radosław Roszak oraz Bartosz Papacz. Czy zdołają wywalczyć miejsce w podstawowych składach MKS-u? Czas pokaże, wiele zależy od nowego trenera, którego nazwisko – miejmy nadzieję – poznamy na dniach.