Po trzytygodniowej przerwie do boiskowej rywalizacji powrócili dziś trampkarze starsi MKS-u, którzy na własnym boisku podejmowali LKS Gardawice.

Zespół Mirosława Wowro, zapewne głodny piłki i boiskowej rywalizacji, zwyciężył dziś 7:0. Po dwa gole zdobyli Rafał Sieradzki, Rafał Jastrzębski oraz Sebastian Czudaj, a ostatniego dorzucił Dawid Niemczok.

Update: Natomiast, tydzień wcześniej (jak się dowiedziałem w piątek), trampkarze rozgrywając awansem swoje spotkanie z Piastem Bieruń Nowy (obie drużyny miały wtedy pauzować) z 8 listopada sprawili, że mogli zagrać w lepszych warunkach, niż te które będą późną jesienią.

Wtedy MKS zwyciężył aż 10:2 po 4 golach Rafała Jastrzębskiego, 2 Artura Gizy i jednym Karola Białonia, Adriana Szwedy, Łukasza Witkowicz i Pawła Soblika.

W pozostałych meczach: Piast B.N. – ZET Tychy 4:0 , Fortuna Wyry – GTS Bojszowy przełożony, UKS GKS Tychy – Unia B.St. 11:0 (niedziela). Pauzuje: Grom Świerczyniec.