Wczoraj oprócz pierwszej drużyny, swoje zwycięstwo odnieśli także trampkarze młodsi, którzy w meczu zaległym rozgromili Czaplę Kryry 7:0. Dwie bramki zdobył Rafał Sieradzki, a po jednej dorzucili: Michał Nagi, Remigiusz Kula, Krzysztof Rośkowicz, Paweł Skrobol i Rafał Jastrzębski.

Jak, że tempo rozgrywek jest szaleńcze pora zaprosić na kolejne weekendowe mecze. Pierwsza drużyna miejmy nadzieję podtrzyma dobrą passę. Okazją będzie sobotni mecz z Sokołem Wola. Początek spotkania zaległej 19 kolejki rozgrywek o godzinie 17.00. Juniorzy natomiast w niedzielę o godzinie 11.00 u siebie podejmą GTS Bojszowy. Trampkarze starsi  w sobotę o godzinie 9.00 zagrają w Gardawicach, a ci młodsi w poniedziałek o 18.00 podejmą Unię Bieruń Stary.