To był dzień zaskoczeń. Jadąc na mecz trampkarzy młodszych z Ogrodnikiem na Orlika dowiedziałem się, iż to spotkanie zostało przełożone na najbliższy wtorek, tj. 25 września (godzina 16.30) i trafiłem na trening. W tym samym czasie okazało się, że pojedynek trampkarzy starszych z UKS GKS Tychy, który miał być rozegrany jutro, odbywa się dziś na murawie głownego boiska. Niezrażony tymi wpadkami organizacyjnymi, przekazuję wyniki.

W meczach TM, które się odbyły: Chrzciciel -MOSM 7:0, Unia Bieruń – JUWe 11:1, Nadwiślan – GOSiR 7:8.

Piłkarze Mirosława Wowro odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach, pokonując rywali 4:0. Dwa gole zdobył dziś Remigiusz Kula, jednego dołożył Rafał Sieradzki, a ostatni gol był trafieniem samobójczym.

MKS: Żmijewski (Klima), Młocek, Mróz (Bielusiak), Buniewicz, Mielec, Hachuła, Kula, Czypionka (Adamus), Haba, Jastrzębski (Giza), Sieradzki.

W innych meczach w lidze TS Znicz – Pniówek przełożony na 01.10, Sokół Orzesze – Sokół Wola 0:5 .

[singlepic=10182,360,320]