W dniu wczorajszym trampkarze MKS-u rozegrali decydujące o awansie do II ligi (grupa południowa) wyjazdowe spotkanie z Polonią Łaziska Górne. Podopieczni Mirosława Wowro odnieśli ważne zwycięstwo i awansując na I miejsce w tabeli III ligi , rozgrywek tysko-bielskich (grupa 5, C1), osiągnęli swój cel.

Do wygranej 6:4 przyczynili się autorzy goli: Dariusz Niemiec (gole w 12 min., 47 min., 65 min., 74 min.) oraz Karol Gaweł (61 min.) i Szymon Siwek (7 min.).

MKS: Apajewski – Brzezina (Krzyszkowski 41), Ł.Buchała, Czudaj, Drążek, Gaweł (Mrozik 73), Gwóźdź, M.Musioł (Śmigowski 79), Ł.Musioł, Niemiec, Siwek.

MKS zakończył rozgrywki na II miejscu w grupie, z bilansem punktowym analogicznym jak Polonia, ale dzięki zwycięstwom w bezpośrednich meczach to lędzinianie wyprzedzili w klasyfikacji rywali.

W dniu dzisiejszym, równie ważny mecz rozegrali młodziki, rywalizując z Leśnikiem Kobiór. Po wygranej 4:1 drużynę Mirosława Wowro czekają zaplanowane na 11 i 14 listopada baraże z LKS Łąka o awans do III ligi. Mecz w Lędzinach odbędzie się 11 listopada o godzinie 11.00, rewanż 14 listopada o 11.30.

W dzisiejszym spotkaniu dwie bramki zdobył Stanisław Kołodziej 33 i 37 min.), a po jednej Miłosz Czerwieński (17 min.) i Oliwier Stasiński (53 min.).

MKS: Kupczyk – Bierut, Bobla, Czerwieński, Gierczak, Kołodziej, Larysz, Stasiński, Szewczyk oraz Jamrozy, Ścierski, Sitko, Włosiński.