Trampkarze MKS-u rozpoczęli rozgrywki w rundzie wiosennej. Ci młodsi (rocznik 99) wczoraj musieli przełknąć gorycz porażki, a ich starsi koledzy (rocznik 98) mogli cieszyć się dziś ze zwycięstwa. Przypominamy, że trampkarze młodsi walczą w grupie o mistrzostwo podokręgu w swojej katergorii wiekowej (grupa A),  natomiast starsi rywalizują w grupie walczącej o miejsca od 7 (grupa B1).

Zespół Jacka Mikolasza przegrał wczoraj w Tychach z miejscowym MOSM 0:4. W innych meczach Łąka przegrała z Iskrą 1:8, a Pniówek rozbił Znicz Jankowice 8:3. W efekcie, po pierwszej serii gier MKS plasuje się na 4 miejscu tabeli.

Dziś natomiast drużyna Mirosława Wowro pokonała LKS Miedźna 5:0 po dwóch golach Michała Nagiego (w tym jednej z rzutu karnego), dwóch Rafała Jastrzębskiego i jednej Pawła Skrobola.

Trampkarze starsi wystąpili w składzie: Żmijewski, Mielec, Młocek, Mróz, Saternus, Kula, Hachuła, Skrobol, Janiszewski, Nagi, Sieradzki (Jastrzębski).

W pozostałych meczach grały: Wola – Studzionka 3:0, Leśnik – Bojszowy 2:1, Nadwiślan – Łąka 6:1 i Piast Bieruń – Wisła Wielka 2:1.