W ubiegłym tygodniu doszło do zmiany trenera w drużynie trampkarzy młodszych. Wiosną 2011 r. chłopaków z rocznika poprowadzi doskonale znany wszystkim kibicom Mirosław Wowro, który zastąpił Jacka Mikolasza.

[singlepic=7203,360,320]

Pierwszym sprawdzianem dla tej drużyny był II Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Drużyn Klubowych (trampkarze młodsi, czyli klasy V-VI) rozegrany dziś w Bieruniu Starym. W zawodach prócz gospodarzy (Unii Bieruń) i MKS-u wystąpiły Czarni Sosnowiec i Akademia Piłkarska Oświęcim.

Lędzinianie pojechali na turniej w składzie: Paweł Młocek, Krzyszto Rośkowicz, Adrian Hachuła, Szymon Mielec, Rafał Sieradzki (powracający do MKS-u z Chrzciciela Tychy), Dariusz Saternus, Sebastian Czudaj i Lysko.

Młodzi lędzinianie rozpoczęli turniej od bezbramkowego remisu z gospodarzami – mimo dużej przewagi nie udało się trafić do siatki rywali ani razu. Te niepowodzenie zawodnicy Mirka Wowro odbili sobie w kolejnych meczach gromiąc Czarnych 6:0 i zespół z Oświęcimia 7:1.

Te wyniki wystarczyły do zajęcia pierwszego miejsca w zawodach i zgarnięcia wszystkich indywidualnych nagród: najlepszego bramkarza dla Pawła Młocka, najlepszego zawodnika dla Krzyśka Rośkowicza i najlepszego strzelca dla Adriana Hachuły (który zdobył 4 gole).