Po wczorajszym remisie Sokoła Wola w Jankowicach, wiadomo było, że MKS-owi nic nie odbierze pierwszego miejsca w grupie II trampkarzy starszych w Podokręgu Tychy. Zespół Mirosława Wowro powalczy więc wiosną o tytuł mistrzowski, choć nie wiadomo jeszcze w jakiej formule.

Dziś lędzinianie podejmując Pniówka Pawłowice, nie pozostawili rywalowi złudzeń, co do swej wyższości i pewnie zwyciężyli 6:1! Dwa gole dla MKS-u zdobyli Michał Nagi oraz Szymon Buniewicz, a po jednym dorzucili Rafał Sieradzki i Adrian Hachuła.

MKS: Żmijewski (Czyżnik), Mróz (Sweda), Mielec, Młocek, Bielusiak, Hachuła, Buniewicz, Czypionka (Giza), Haba, Sieradzki (Klima), M.Nagi.

W pozostałych meczach:

Znicz – Sokół Wola 4:4, UKS GKS Tychy  – Orzesze przełożony na 25 listopada, ponadto 23 listopada odbędzie się spotkanie Sokoła Orzesze ze Zniczem i będę to dwa ostatnie pojedynki w gr. II trampkarzy.