Po dziesięciu kolejnych wygranych w obecnym sezonie, zespół Wiesława Szwarockiego doznał dziś pierwszej porażki. Pogromcami okazała się ekipa Sokoła Wola.

Goście zwyciężyli w Lędzinach 3:1 i potwierdzili aspiracje do zwycięstwa w podokręgu w tej kategorii wiekowej. Autorem honorowej bramki dla MKS-u był Łukasz Szymura, który w 45 minucie znalazł drogę do siatki rywali. Lędzinianie w tym momencie przegrywali już 0:2 po golach Straszyńskiego i Dobrego z 35 i 39 minuty. Bramkę ustalającą wynik tej konfrontacji zdobył ponownie Straszyński w 64 minucie.

MKS: D. Tomalik (55′ K. Żmijewski) – P. Majer, B, Kozłowski, R. Mróz, A. Grzyb, T. Szprengiel, G. Białorucki, P. Glaba (50′ K. Rośkowicz), Ł. Szymura, W. Szumilas, M. Nagi.

Identyczny rezultat padł w Czechowicach, gdzie miejscowy UKS zwyciężył z MKS-em w meczu ligi żaków.