Hitem ostatnich dni w klasie okręgowej jest pozyskanie przez Leśnika Kobiór Jarosława Zadylaka, który po 4 latach gry w Tychach opuszcza tamtejszy GKS. Jak podają sps24.pl i www.lesnikkobiorc.futbolowo.pl, doświadczony obrońca z pierwszoligową przeszłością, podpisał roczną umowę z zespołem prowadzonym od niedawna przez Rafała Bosowskiego.

Ekipa Leśnika pozyskała także bramkarza Patryka Ciasnochę z Radzionkowa, a z zespołu ubył powracający do Rozwoju Marek Koćwin. Kobiórzanie wykupili także Dawida Jaźwica z LKS-u Łąka. Nie próżnują także w Górze, Nadwiślan jest zainteresowany bramkarzem Rafałem Korzec z Koszarawy, do lidera gr. I przymierza się także zawodnik MKS-u – Piotr Bomba, strona klubu z Góry podaje także, iż z wypożyczenia do Brzeszcz powraca Rafał Dąbrowski.Inny czołowy zespół – Krupiński Suszec, może stracić za to dwóch czołowych zawodników: Sebastiana Furlepę i Przemysława Brychlika, którymi interesuje się GKS Jastrzębie.

Do lędzińskiego klubu z wypożyczenia do Stali Chełm wraca Łukasz Gąsior, który zasili zapewne juniorkę.

Kolejne informacje transferowe wkrótce:)