Wiele dzieje się wokół zespołu MKS-u. Po wzmocnieniu linii pomocy, priorytetem stało się wzmocnienie kadry pod kątem zawodników młodzieżowych, co także udało się osiągnąć.

Do zespołu MKS-u w rundzie wiosennej dołączą Olaf Augustyniak (ur. 19.12.1996 r.) oraz Sebastian Kozok (08.04.1996 r.) z szerokiej kadry GKS Tychy, albo jak kto woli, IV-ligowych rezerw tyskiego klubu. Obaj piłkarze to zawodnicy ofensywni, w sposób znacznie zwiększający i tak dużą już rywalizację w przednich formacjach MKS-u.

augustyniak

Olaf Augustyniak. Foto: www.gkstychy.info

W kręgu zainteresowań pozostaje także Przemysław Duda z Unii Kosztowy, który pokazał się w ostatnim sparingu z Jednością Przyszowice.

Skoro liczni piłkarze przychodzą do MKS, konieczne są także i ruchy w drugą stronę. W Kosztowach prawdopodobnie zakotwiczy Michał Gadaj, który wraz z Unią przygotowuje się do rundy jesiennej, Szymon Bobla zostanie wypożyczony do JUWe Jaroszowice, a definitywnie do tegoż klubu wytransferowany został wcześniej jedynie wypożyczony bramkarz Łukasz Gąsior.

Kolejne informacje, po ich oficjalnym potwierdzeniu.