Jak zwykle przed każdą rundą rozgrywek przygotowaliśmy podsumowanie transferów, jakie zaszły w klubach klasy okręgowej grupy I. Na portalu www.sport.tygodnikecho.pl można przeczytać jak wyglądają pełne kadry zespołów z naszego regionu, a tutaj można zapoznać się kto się wzmocnił, a kto osłabił. Jeśli ktoś posiada jeszcze nowe informacje (nie do wszystkich zespołów w pełni udało się dotrzeć, nie wszyscy też odpowiedzieli na wiadomości), można zamieszczać je w komentarzach.

Iskra Pszczyna: Ubyli: P.Szachnitowski (futsal GKS Tychy), D.Dziadek (KS Żory), P.Michalczyk (kontuzja), A.Żelazo, M.Wolski (Czarni Piasek), M.Wiktorczyk (nie wznowił treningów); Przybyli: B.Wiera (Znicz Jankowice), M.Czernecki (Rudołtowice), G.Cielepak (Górnik Zabrze), M.Szuster (MORIS Jastrzębie), M.Juszczyk

Leśnik Kobiór: Ubyli: trener Rafał Bosowski, trener Marek Lukas; Ł.Kaciczak, Ł.Nowak, Ł.Paździorek, P.Ciasnocha, P.Nikodem (Nadwiślan), A.Młynek (Radzionków), M.Kuzak (GTS Bojszowy), K.Renner (AKS Mikołów), T.Bartkiewicz (Górnik 09 Mysłowice), M.Kusiak (Grunwald Ruda Śląska), Sz.Stok (Czarni Sosnowiec), P.Kozłowski (Piast Bieruń), R.Bogłowski (Orzeł Mokre), Ł.Tomczyk (Warta Kamieńskie Młyny), B.Wydra (Strażak Mikołów)

Przybyli: Adrian Cebula (trener), A.Słomka (Podlasianka Katowice), D.Tworuszka (GKS II Tychy), A.Szczepanek (Chrzciciel Tychy), S.Pająk (Fortuna Wyry)

Czarni Piasek: Ubyli: R.Korzec (Sokół Wola), M.Piotrowski, M.Charęza, P.Połap (szukają klubów), J.Zadylak (GKS Tychy – asystent trenera), trener A.Wira; Przybył: trener Karol Michalski, B.Zdanowski (GKS Tychy), A.Szymlak (juniorzy), M.Wolski, A.Zelazo (Iskra Pszczyna), W.Jaworski (juniorzy), A.Stokowy (powrót)

LKS Łąka: Przybyli: M.Puchała (LKS Goczałkowice), J.Owocki (Stadion Śląski Chorzów), M. Stępniak (Stadion Śląski Chorzów), W.Koncewicz (Stadion Śląski Chorzów), R.Furczyk (LKS Goczałkowice – transfer definitywny), Ubyli: A.Stęchły (Rudołtowice)

Krupiński: Przybyli: K.Kaczmarczyk (Borowik Szczejkowice), Sz.Dunat (Studzionka), P.Kumor (powrót po kontuzji), D.Mikołajec (powrót), Ubyli: M.Puda (Znicz), G.Świenty (Górnik Radlin)

Unia Bieruń: Przybyli: B.Kienast (LZS Piotrówka), M.Bobla (powrót po przerwie), P.Chmielowiec (MKS)

Znicz: Przybyli: M.Puda (Krupiński), T.Tomanek (Bojszowy), A.Niemiec (powrót z zagranicy), P.Pastuszka (LKS Łąka), Ubyli: S.Witek (Czarków), B.Wiera (Iskra Pszczyna), A.Wiera (koniec kariery), K.Kosek (kontuzja)

Unia Kosztowy: Przybyli: A.Bożek, J.Fornagiel (LKS Sopotnia), G.Szymoniak (ostatnio bez klubu), M.Baron (Górnik 09 Mysłowice), S.Ptaszek (Pogoń Imielin), D.Asenkowicz (Halniak Maków Podhalański), Ubyli: G.Ciesiółka (nie wrócił do treningów), S.Jurok (nie wrócił do treningów), Ł.Matuszek (nie wrócił do treningów).

Sokół Wola: Przybyli: R.Korzec (Czarni Piasek), S.Odrobiński (powrót po kontuzji), T.Pałka (Nadwiślan), G.Dobosz (wolny zawodnik), J.Faruga (juniorzy); Ubyli: Leśniewski (Chrzciciel), G.Pala i Górnik ( nie wznowili treningów), Korsan ( Korona Harmęże)

Pogoń Imielin: Przybyli: A.Wojtaszak (Szczakowianka), M.Wyka; Ubyli: S.Ptaszek (Unia Kosztowy)

Stal Chełm Śląski: Przybyli: D.Misz (Górnik Wesoła), Ubyli: A.Jałowy (Chełmek)

Concordia Knurów: Przybyli: P.Karwowski (Gwarek Ornontowice), J.Kupis (Bełk), M.Boroń (Borowik Szczejkowice), D.Gierlich, G.Ciupka (Płomień Czuchów),

LKS Bełk: Ubyli: J.Kupis (Concordia)

Tempo Paniówki: Przybyli: M.Klaczka (Walcownia Czechowice), P.Makuch (Piast Gliwice), Ubyli: Ł.Dudek (Jedność Przyszowice), P.Pietraczyk, J.Ochabowicz (nie wznowił treningów), Ł.Koprucki (kontuzja), P.Barański, A.Łopatka (futsal).

Dziękuję wszystkim tym, którzy przesłali odpowiednie informacje:)