Kończąc już nawiązania do zwycięskiego meczu z Pasjonatem Dankowice, oddajemy głos trenerowi Adrianowi Napierale, który krótko podsumowuje sobotni występ swoich podopiecznych:

„Zwycięstwo, które pieczętuje bardzo dobry sezon i awans do IV ligi . W samym spotkaniu było widać ciężar gatunkowy tego meczu i duża nerwowość u moich zawodników szczególnie przy finalizacji sytuacji, które sobie stwarzaliśmy, a przy wyniku 0:0 jeszcze dostaliśmy dodatkowo czerwona kartkę. Minutę po tym wydarzeniu zdobywamy zwycięskiego gola. Sama czerwona kartka chyba wyzwoliła w zawodnikach jeszcze większa determinację, aby to spotkanie wygrać i chwała im za to. Chciałbym podziękować zespołom z Wilkowic i BTS Rekord II za zaciętą rywalizację do samego końca, bo gdyby nie tak wymagający rywale, nasz sezon na pewno nie byłby tak udany.

Myślę, że przed nami jako MKS Lędziny mega wyzwanie, żeby zorganizować się na boisku i poza nim, tak żeby po roku nie spaść z IV ligi, tak jak inne zespoły, które awansowały z naszej grupy w poprzednich latach.”