W niedzielę swoje spotkania rozegrają oba nasze zespoły, juniorzy o 11 w Suszcu podejmą Krupińskiego, zaś pierwsza drużyna o 16 spotka się z Gwarkiem Ornontowice.

Trenera Rozmysłowskiego czeka ciężkie zadanie, gdyż wobec absencji pauzujących za kartki Bednarka i Krzyśka Firleja, musi zabrać większą liczbę juniorów do Ornontowic, co może w jakimś stopniu osłabić juniorkę. Wierzymy jednak, że jest ona w stanie osiągnąć korzystny wynik w Suszcu i umocnić się na pozycji lidera. Jesienią nasz zespół zwyciężył 4:0. Jeszcze w trakcie spotkania z Krupińskim, trener Rozmysłowski będzie musiał wyjechać na mecz z Gwarkiem. Pierwszą drużynę czeka bardzo trudne zadanie, wicelider z Ornontowic traci do Bojszów już tylko dwa punkty i nie może sobie pozwolić na stratę punktów, jednak podobnie było jesienią. Ornontowiczanie pewni siebie przyjechali do Lędzin i po golach Matyska, Karlika i Gardawskiego ulegli 2:3. Lędzinianie z pewnością tanio skóry nie sprzedają i być może uda się MKS-owi sprawić kolejną niespodziankę. Emocji na pewno w Ornontowicach nie zabraknie, dlatego serdecznie zapraszamy kibiców na satadion Gwarka, przypominam – spotkanie rozpocznie sie o 16:)