W miniony piątek (tj. 21.02.) drużyna orlików starszych złożona jednak z zawodników z zawodników z roczników 2009-2011 rozegrała kontrolne spotkanie z drużyną Czułowianki Tychy.

Mecz prowadzony był pod dyktando młodych adeptów piłki nożnej z Lędzin i zakończył się ich wysokim zwycięstwem. Drużyna z Czułowa odwiedziła nas również mieszanymi rocznikami, bez zawodników pierwszego składu. Kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności nadarzy się w nadchodzący piątek (28.02.), gdy orliki zmierzą się z drużyną Piasta w hali sportowej przy ulicy Warszawskiej w Bieruniu, gdzie w ubiegłą niedzielę drużyna orlików brała udział w turnieju Gol Championship.

Przypominamy, że stale prowadzony jest stale nabór zawodników do drużyny orlików. Serdecznie zapraszamy zawodników z rocznika 2009 i 2010. Informacja o treningach u trenera Pawła Majera pod nr tel. 668-472-606.