Weekend 20/21 lutego br. stał będzie pod znakiem rozgrywanych w hali ORS „Centrum” halowych turniejów piłkarskich młodzieży (IV edycja): w sobotę rywalizować będą piłkarze najstarsi (rocznik 2002, od godziny 9.00) i najmłodsi (rocznik 2014, od godziny 14.00). Na niedzielę zaplanowano turniej dla rocznika 2007 i młodsi (od 9.00). Patronat nad imprezami objął Starosta powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Link do transmisji:

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne, turniej będzie rozgrywany bez udziału publiczności, a z każdą drużyną będzie mogło przebywać dwóch opiekunów. Z tego względu zaplanowaliśmy transmisje na żywo z turniejów, a wyniki i ich przebieg rozgrywek będzie można śledzić na facebooku (profil MKS Lędziny).

Sponsorami i partnerami cyklu turniejów są: Pizzeria „Max” Lędziny, BG Bau Lędziny, Let-Dom Serwis Maszyn Czyszczących, a także ORS „Centrum” Lędziny, Radny Powiatu bieruńsko-lędzińskiego Marcin Majer oraz Radny Gminy Lędziny Paweł Wanot. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie i zrozumienie!