Przed nami kolejna odsłona halowych turniejów piłkarskich organizowanych przez Zarząd MKS-u, a rozgrywanych pod patronatem starosty powiatu bieruńsko-lędzińskiego (w ramach VI edycji). W dniu jutrzejszym (18.02.) od godziny 8.30 rywalizować będą drużyny z rocznika 2014 (i młodsi), natomiast od godziny 13.00 piłkarze z rocznika 2011. Niedziela (19.02.) od godziny 10.00 zarezerwowana jest dla drużyn z rocznika 2010.

Przypominamy, że zawody odbędą się w hali sportowej ORS Centrum przy ul. Lędzińskiej 14 (VI piętro), a szatnie są zlokalizowane na V piętrze. Z kolei kawiarenka turniejowa, gdzie będzie można zakupić gorące napoje, ciasta i słodkie przysmaki przygotowane przez rodziców, na IV piętrze.

W turnieju rocznika 2014 zaprezentują się, oprócz gospodarzy: LKS Gardawice, dwa zespoły Siódemki Tychy, AP Champions Chrzanów i GTS Bojszowy.

W zawodach piłkarzy z grupy 2011 (i młodsi) zagrają Piast Gol Bieruń, AP Champions Chrzanów, Podlesianka Katowice, Zgoda Byczyna oraz dwa zespoły MKS-u Lędziny.

Natomiast w niedzielę na parkiet wybiegną: MKS Zaborze Zabrze, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (2 zespoły), Piast Gol Bieruń, Pogoń Imielin oraz drużyna gospodarzy.

Wstęp na trybuny hali jest wolny!

Serdecznie zapraszamy!