Dopiero dziś z uwagi na natłok obowiązków i nieobecność na zawodach nieco krócej informujemy o weekendowych występach młodzieży. W II Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny w kat. młodzików, jaki odbył się w sobotę 15 grudnia, wygraną zgarnęła drużyna MKS-u Lędziny przed Dębem Gaszowice i Siódemką Tychy. Poza podium znalazły się drużyny GOLa Bieruń, KSB Lędziny i Siódemki II Tychy.

Najlepszym bramkarzem jednogłośnie wybrano Wojciecha Majer, a najlepszym zawodnikiem: Eryka Zatonia i ex aequo zawodnik Siodemki Tychy.

W popołudniowych zawodach w kat. trampkarzy również zwycięstwo w udziale przypadło w udziale MKS, nie tracąc punktu w turnieju.

Końcowa kolejność:

1. MKS LĘDZINY,

2 Siódemka Tychy,

3. Ksb Lędziny,

4. GOL BIERUŃ,

5. Juve Jaroszowice.

Najlepszym zawodnikiem okazal się Kacper Maroszek z MKS, z kolei  najlepsza bramkarką wybrano Zuzannę Lozio z KSB Lędziny.

Dziękujemy za przybycie i fantastyczny poziom sportowy oraz emocje do ostatniej sekundy spotkań. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów oraz sponsorom za wsparcie imprezy.

I na koniec, odnotowujemy sukces żaczków, które w sobotnim Halowym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Imielin zajęły II miejsce, pokonując Pogoń Imielin II 5:0, Gol Bieruń 2:1, Jastrząb Bielszowice 3:2, remisując 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec i 1:1 z MK Katowice, przy jednej jedynej porażce z pierwszym składem Pogoni Imielin 0:3.

Gratulacje dla trenera Adriana Szwedy i jego fantastycznych podopiecznych!