W niedzielę (06.02.) juniorzy MKS-u w znakomitym stylu zajęli pierwsze miejsce na turnieju w Suszcu. Świetna gra w defensywie i zaangażowanie przełożyły się na cztery zwycięstwa oraz jeden remis.

Losy turnieju ważyły się do ostatniego naszego spotkania, w którym juniorzy musieli zdobyć aż 6 bramek, aby mieć lepszy bilans od zespołu z Warszowic, ta sztuka się udała gdyż mecz zakończył się wynikiem 7:0!
Nowe twarze w drużynie: Wojtek Denysiuk oraz Szymon Dudek, zaliczyli świetne debiuty.
Bramkarzem turnieju został Bartosz Drozdek , a drugie miejsce w klasyfikacji  strzelców zajął Mateusz Firlej.
Rezultaty zespołu:
MKS Lędziny 1:1 UKS Warszowice (Firlej)
MKS Lędziny 1:0 Czapla Kryry (Eryk Zatoń)
MKS Lędziny 4:0 LKS Brzeźce (Mateusz Zawodny , Firlej, Bartosz Tabuła, Skrobek)
MKS Lędziny 7:0 LKS Brzeźce II (Firlej x4, Zatoń, Denysiuk x2)
Bilans Bramek: 13-1
W sobotę (05.02.) nasi piłkarze (z rocznika 2014 i młodsi) wybrali się na turniej w Mysłowicach organizowany w hali MOSiR przez Unię Kosztowy. Na turnieju wystąpiły między innymi takie drużyny jak Ruch Chorzów, Górnik Mysłowice, a zespół trenera Dawida Kosiby rywalizował aż z trzema zespołami gospodarzy, wspomnianym Górnikiem 09 oraz UKS Szopienice, zostawiając na boisku wiele serca i rywalizując dzielnie o każdą piłkę.
Skład: Wiktor, Jasiu, Bartek, Kacper, Dawid, Kamil, Igor.
Dziękujemy rodzicom za obecność i sportowy doping!