Jak już informowaliśmy trampkarze starsi spędzili 7 dni na obozie treningowym w Węgierskiej Górce. W tym czasie mieli do dyspozycji halę sportową i boisko „Orlik”, dzięki czemu trenowali 2-3 razy dziennie w świetnych warunkach. Dziennie także opiekunowie zabierali swoich podopiecznych na spacery i biegi w góry. Efekt? Wszyscy zawodnicy wrócili zadowoleni i pewni, że dobrze wykorzystali ten czas.

W czasie obozu młodzi piłkarze rozegrali 4 sparingi:

Pierwszy z Rozwojem Katowice zakończył się remisem 2:2 (gole Mróz i Pawlik). Następnie MKS uległ MOSM Tychy 1:9 (Kozłowski), wygrał z żeńską drużyną Mi-Tech Żywiec (I liga) 6:5 (Szumilas 2, Nagi, Pawlik, Szymura, Białorucki) i pokonał Orła Łękawica 16:11 w meczu rozegranym na hali (gole: N.Nagi 6, 4 Szumilas, 3 Szymura, 2 Kozłowski, Pawlik).

Tak owocnie spędzony czas powinien zaprocentować wiosną. Podziękowania ze strony piłkarzy i ich opiekunów dla organizatorów wyjazdu. Zdjęcia znajdują się w galerii:)