W piątym tegorocznym sparingu MKS Lędziny podejmował dziś na boisku w Nowym Bytomiu Uranię Ruda Śląska. W pojedynku z zespołem, którym jeszcze nie tak dawno rywalizowaliśmy w gr. I klasy okręgowej (obecnie rywale zostali przydzieleni do gr. II, w której po rundzie jesiennej plasują się na szóstym miejscu), lepszy okazał się nasz zespół zwyciężając 4:3 (3:0) . 

Nasi piłkarze zaprezentowali dziś chwiejną formę, podobną do tej ostatnich jesiennych spotkań z Energetykiem II Rybnik oraz Studzionką. Z tą różnicą, że dziś to MKS grając koncertowo w pierwszej połowie wyszedł na prowadzenie 3:0, po golach Grzegorza Kostrzewy (dwóch) oraz Kamila Ingrama. W drugiej połowie, po trzech roszadach w składzie, rywale ruszyli w pogoń i doprowadzili do wyrównania! Ostatnie słowo należało jednak do MKS-u i Michała Gadaja, który celnym strzałem w 90 minucie gry przesądził o kolejnym sparingowym zwycięstwie lędzińskiej drużyny.

MKS: Ł.Gąsior – Skutela (Idczak 46), M.Roszak (Skutela 70), Uniejewski, Dudka (Janik 46), Gadaj, Karlik (Dudka 46), Ingram (N.Nagi 46), G.Kostrzewa, Stworzyjan (Ingram 55).

Kolejne treningi: czwartek i piątek (7 -8 luty) o godzinie 17.00 na Orliku, natomiast w sobotę o godzinie 16.00 w Tychach MKS zagra z Ogrodnikiem Cielmice.