W miniony piątek (09.12.2016 r.), w hali sportowej PZS Lędziny dokonano uroczystego podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu zespołów młodzieżowych, połączonego z wręczeniem wyróżnień dla najlepszych zawodników.

Sportowe podsumowanie roku swoją obecnością zaszczyciła Pani burmistrz Krystyna Wróbel, która dokonała otarcia imprezy wraz z Prezesem Mirosławem Szyndlarem i trenerem – koordynatorem Marcinem Woźnym.
Dla grupy wyróżniających się zawodników przewidziano wyróżnienia oraz nagrody, w postaci dyplomów, szalików, czapeczek oraz piłek. Dodatkowo, każdy zawodnik otrzymał paczkę pełną słodkości i kalendarz ufundowany przez UM Lędziny.
W części sportowej imprezy, rozegrane zostały mecze piłkarze kontra trenerzy, rodzice kontra piłkarze MKS, zawodnicy MKS-u rozegrali wewnętrzna gierkę, a na koniec odbył się mecz trenerzy kontra rodzice, który zakończył się wygraną rodziców 5:4.
A oto lista nagrodzonych:

Grupa naborowa:

  • Igor Włodarczyk – Za najlepszy rozwój sportowy „perspektywiczny zawodnik,
  • Paweł Szaflarski – Za wzorową frekwencję i rozwój sportowy,dsc_2820

Żaki (r. 2008 i młodsi) – trener Ryszard Wowro (żak F1, rywalizacja w formule turniejowej, 8 turniejów)

  • Bartłomiej Czudaj – Za najlepszy rozwój sportowy „perspektywiczny zawodnik”,
  • Jakub Kruciński – Za wzorową frekwencję i rozwój sportowy,

Orliki (r. 2006 i młodsi) – trener Marcin Woźny (orlik E1, IV liga, grupa mistrzowska

  • Bartosz Tabuła – Za wzorową frekwencję i rozwój sportowy,
  • Eryk Zatoń – Za najlepszy rozwój sportowy „perspektywiczny zawodnik”,

Młodziki (r. 2005 i młodsi) – trener Marcin Woźny (VI miejsce w tyskiej lidze trampkarzy D2 grupa 2, IV liga, 9 meczów: 4 zwycięstwa, 5 porażek, bramki 32-23)

  • Jakub Jarczak – Za wzorową frekwencję i rozwój sportowy,
  • Mateusz Firlej – Za najlepszy rozwój sportowy „perspektywiczny zawodnik”;

Trampkarze (r. 2002 i młodsi) – trener Mirosław Wowro (III miejsce w tyskiej lidze trampkarzy C1, IV liga, 8 meczów: 6 zwycięstw, 2 porażki, bramki 43-11)

  • Patryk Czudaj – Za wzorową frekwencję i rozwój sportowy,
  • Beniamin Drażek – Za najlepszy rozwój sportowy „perspektywiczny zawodnik”.dsc_2834

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Wszystkim Osobom, Rodzicom, Sponsorom które przyczyniły się do organizacji i sprawnego przeprowadzenia imprezy. Podziękowania dla UM Lędziny za ufundowanie nagród, MOK Lędziny za udostępnienie nagłośnienia oraz Dyrekcji PZS Lędziny za wsparcie organizacyjne imprezy.

Zarząd Klubu składa także podziękowania trenerom, zawodnikom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w działalność MKS za swój poświęcony czas i wysiłek na rzecz Klubu w 2016 r.
Zarząd Klubu dziękuję Burmistrz Krystynie Wróbel za przybycie i wsparcie Klubu w kończącym się 2016 roku.
dsc_2802