Przekazujemy ważne informacje organizacyjne przed niedzielnym festynem wieńczącym piłkarski sezon 2017/2018 dla drużyn młodzieżowych. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 czerwca, od godziny 15.00 na stadionie. Planowe zakończenie ok. godziny 19.00, tak aby wszyscy zdążyli dotrzeć do domów na mecz z Kolumbią:) W trakcie imprezy zaplanowano m.in. piłkarski mecz między rodzicami a zawodnikami.

Przypominamy:
1. Zawodnicy powinni być ubrani na sportowo, w białe koszulki treningowe,
2. Rodzice chętni do pokazowego meczu również ubrani na sportowo,
3. Oprócz skorzystania z przekazanych bonów, będzie możliwość zakupienia kiełbaski, wejść na dmuchańce itd.
4. Na stadionie będzie możliwość zakupienia m.in. waty cukrowej, kręconych ziemniaczków,
5. Każde dziecko otrzyma drobny upominek,
6. Bawimy się niezależnie od pogody!

7. W czasie trwania festynu odbędzie się loteria fantowa w której do wygrania około 60 nagród.
Glówne nagrody: hulajnoga oraz piłka Telstar jaką odbywają sie mecze na MŚ w Rosji (Certyfikowana replika).