W najbliższej ligowej kolejce, tj. 9 już, piłkarzy MKS-u czeka wyjazd do Międzyrzecza na spotkanie z Sokołem Wola. Początek pojedynku o godzinie 16.00.

Wolanie w tym sezonie prezentują się jak na razie poniżej oczekiwań, także i ze względu na liczne kontuzje, kartki czy inne przymusowe pauzy, jednakże naszym piłkarzom zawsze się grało się ciężko, czy to na boisku w Woli, czy Międzyrzeczu. Przypomnijmy sobie choćby jesienną porażkę 2:4. Drużyna Sebastiana Idczaka miejmy nadzieję, że wyciągnęła wnioski z tej surowej lekcji i do meczu podejdzie w pełni zmobilizowana i skoncentrowana. Wolanie pozostają bez zwycięstwa od 3 kolejki, kiedy to pokonali GKS II Tychy 2:1, ponadto w 2 serii spotkań uporali się z Unią Bieruń 4:3. Ostatnie mecze to wysokie porażki z zespołami z Rybnika: 0:4 z Energetykiem II i 1:4 z Rymerem. Mecz meczowi jednak nierówny. Zespół Damiana Odrobińskiego na pewno będzie szukał przełamania na swojej murawie. My z kolei wciąż czekamy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, może uda się tym razem? Po dobrym meczu ze Strażakiem możemy z nadzieją podchodzić do spotkania inaugurującego drugą część rundy jesiennej, której półmetek minęliśmy. Jeśli chodzi o kadrę, na tym etapie sezonu nikt jeszcze nie pauzuje za kartki, jest więc w kim wybierać. Czekamy na dobre sobotnie wieści z Międzyrzecza!

Spotkanie poprowadzi Sebastian Frenke z Rybnika.

Juniorzy MKS-u w sobotę o godzinie 11.00 rozegrają wyjazdowe spotkanie w Wiśle Wielkiej z tamtejszym LKS-em. Trampkarzy starszych w ten weekend czeka jeszcze przymusowa pauza, natomiast ich młodsi koledzy w poniedziałek 30 września podejmować będą MOSM IV Tychy (godzina 16.00 Orlik na Ziemowicie).