Poniżej prezentujemy harmonogram treningów w dniach od 28 luty do 4 marca br, a także szereg ważnych informacji dotyczących organizacji i planów zajęć obowiązujących w zasadzie od 1 marca br. Następuje kilka istotnych zmian, w związku z m.in. ze zakończeniem współpracy z Klubem trenera Dawida Kosiby. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie zgodnie ze wskazanymi rocznikami (prosimy nie sugerować się nazewnictwem grup i dotychczasowym podziałem).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z trenerami bądź koordynatorem Marcinem Majerem, tel. 505-891-657.

Trenerzy według grup:

Ryszard Wowro – roczniki 2016-2012, tel. 607-754-586,

Paweł Majer – roczniki 2008-2012, tel. 668-472-606,

(w tym grupa naborowa 2010-2012 trenerzy P.Majer/M.Majer),

Mirosław Wowro – roczniki 2005-2007. tel. 693-985-489,

Podział grup na potrzeby rozgrywek ligowych oraz zgłoszone zespoły zaprezentujemy w terminie późniejszym.

Dążymy do tego, aby począwszy od marca większość grup i zawodników miała po 3 treningi w tygodniu, pracujemy także nad stworzeniem stałego harmonogramu zajęć w okresie od marca do czerwca, co w pełni będzie możliwe do zrealizowania po zakończeniu zimowych zajęć na hali.

Informujemy także, że od dnia 1 kwietnia br. składka członkowska z tytułu uczestnictwa w zajęciach MKS Lędziny wynosić będzie 60 zł. Wzrost kosztów utrzymania obiektów, a także m.in trenerów skutkuje koniecznością podniesienia składki z 40 zł do 60 zł, mamy jednak nadzieję, że w tym zakresie będzie to ostatnia zmiana w najbliższym czasie. I tak jest najniższa składka w okolicznych klubach, a stawka 40 zł obowiązywała stale już przez kilka lat.

Informujemy też, że jeszcze w miesiącu marcu wszyscy czynni zawodnicy drużyn młodzieżowych regularnie opłacający składki otrzymają koszulki treningowe.

Treningi od 28 luty do 4 marca: