Prezentujemy kolejne podsumowanie udanego weekendu (06-07.10.) w wykonaniu lędzińskiej młodzieży. Zwracamy uwagę na skrót spotkania trampkarzy, jaki udostępnili nam gospodarze niedzielnej potyczki, czyli działacze Sokoła Wola. Dziękujemy!

Młodziki: MKS – APN GKS III Tychy 9:1

MKS grał w składzie: Wojtek Majer, Bartek Czudaj , Kamil Skrzyniarz, Artur Zając, Eryk Zatoń, Jakub Malczyk, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Kacper Hamik, Mateusz Gumprecht, Igor larysz, Bartosz Płoski i Kacper Skotnik.

Bramkami podzieliła się prawie cała drużyna i tak zdobywali je: Artur Zając 2, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Igor larysz, Kacper Morkisz, Bartosz Płoski, Mateusz Gumprecht i Kacper Skotnik – po 1.

Zawodnikami meczu zostali Artur Zając i Kacper Morkisz. Specjalne wyróżnienie dla Dominika Labe, który ma przymusową przerwę w treningu, a mimo to był z drużyną i mocno ją dopingował.

Trampkarze: Sokół Wola – MKS 3:4 (2:2) bramki: Firlej 2, Kuzak, Jałowy;

Nasz zespół przegrywał już 0:2, wyrównanie padło po dwoch bramkach Mateusz Firleja, do przerwy remis. Po przerwie znowu MKS przegrywa 2:3, lecz chłopcy podniesli się strzelając 2 bramki. Co warto podkreślić, wszystkie bramki padły po pięknych strzałach z dystansu.

Skrót z meczu przygotowany przez gospodarzy meczu: 

Orliki: KSB Lędziny – MKS 7:7

Żaczki:

Żaczki rozegrały pierwszy z czterech turniejów, w ramach 17 grupy, rozgrywek w kategorii żak F1.

KSB Lędziny (zespół dziewcząt) – MKS 2:0,

MKS – APN III GKS Tychy 2:4.

Przegraliśmy 2:0 z KSB i 4:2 z APN III GKS Tychy. Pierwszą ramkę strzelił Karol Głąb po podaniu ze skrzydła, trafiając pod poprzeczkę,  natomiast drugą zdobył Filip Szprengiel po rajdzie prawym skrzydle i dośrodkowaniu Michała Firleja.

Na turniej, z powodu choroby wielu zawodników, nie dojechała drużyna Młodych Wilków z Tychów.