Prezentujemy harmonogram weekendowych i wtorkowych (18 – 22 września) gier wszystkich zespołów MKS Lędziny. Aż cztery z nich odbędą się w Lędzinach i będę to mecze seniorów i najstarszych grup młodzieżowych. Najmłodsi zagrają tym razem na wyjazdach.

  • klasa okręgowa: MKS Lędziny – Sokół Wola, sobota godzina 12.00,
  • b klasa Tychy: MKS II Lędziny – LKS II Goczałkowice, niedziela godzina 16.30,
  • juniorzy: MKS Lędziny – LKS Wisła Wielka, piątek godzina 16.30,
  • trampkarze: MKS Lędziny – Niepokorni Orzesze, niedziela godzina 10.00,
  • młodziki: Leśnik Kobiór – MKS Lędziny, sobota godzina 11.00,
  • orliki E1,: Polonia Tychy – MKS Lędziny, niedziela godzina 12.15 (Tychy, boisko przy ul. Wejchertów),
  • orliki E2, turniej w Suszcu, sobota godzina 9.00 (Suszec, boisko GKS „Krupiński” przy ul. Piaskowej 35),
  • żaki, turniej w Tychach z udziałem Polonii Tychy i Gromu Świerczyniec, niedziela godzina 8.00, boisko przy ul. Borowej 123)

Ostatnim akcentem weekendu będzie wtorkowy (22.09.) mecz pucharowy między MKS II Lędziny, a LKS Wisła Wielka w ramach III rundy rozgrywek PP na szczeblu Podokręgu Tychy. Czy w meczu ćwierćfinałowym rezerwy MKS-u sprawią kolejną niespodziankę, i po wyeliminowaniu Piasta Bieruń oraz ZET Tychy, wyrzucą za burtę rozgrywek kolejnego reprezentanta klasy okręgowej? Początek o godzinie 16.30.