Przed nami kolejny weekend rozgrywkowy (01-02.09.). Jego kulminacją będzie derbowy mecz w Imielinie, jaki odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00. Rozgrywki wznawiają zespoły młodzieżowe, więc emocji nie zabraknie.

– klasa okręgowa, Pogoń Imielin – MKS (1 września, 16.00, sędziuje Marek Serwaczak z Zabrza)

Spotkania obu zespołów zapowiadać nie trzeba, bo zapowiada się frapująco. Faworytem jest Pogoń, która zgarnęła do tej pory komplet punktów. Tym razem bez udziału byłego kapitana MKS-u, Mateusza Śliwy, który w 4 kolejce otrzymał czerwoną kartkę. Marcin Polarz, zawodnik i Prezes Pogoni (były trener i piłkarz MKS-u) zapowiada, że dla Pogoni to mecz sezonu. Nam pozostaje się dostosować do poziomu gospodarzy, czy to się uda? Spotkania ze Spartą, czy MKS Górnik 09 pokazały, że także w i w naszej ekipie drzemie spory potencjał.

Serdecznie zapraszamy!

– b klasa Tychy, LKS Gardawice – MKS (2 września, 17.00, w Orzeszu przy ul. Katowickiej),

– juniorzy, ZET Tychy – MKS (2 września, 11.00),

– trampkarze, MKS – Sokół Wola (1 września, 11.00),

– młodziki, APN GKS Tychy – MKS (1 września, 9.00, boisko przy ul. Andersa),

– orliki, MKS – KSB Lędziny (1 września, 10.00, orlik przy ul. Pokoju).

Żaczki rozgrywki wznawiają za tydzień, już pod wodzą nowego trenera, tj. Adriana Szwedy.