Oto i zapowiedź wydarzeń kolejnego weekendu (20-21.10.), w którym po raz ostatni w tej rundzie na boisku zobaczymy zespół rezerw w tyskiej b klasie. Nie zabraknie ciekawych wydarzeń: pierwsza drużyna zagra w Tychach-Cielmicach z Ogrodnikiem, rezerwy podejmą drugi zespół IV-ligowego LKS-u Goczałkowice, a w rywalizacji żaczków na orliku przy ul. Pokoju zostanie rozegrany przedostatni jesienny turniej najmłodszych piłkarzy. Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania!

  • ZINA klasa okręgowa: Ogrodnik Cielmice – MKS, sobota 20.10., godzina 15.00.

Zespół Adriana Napierały tym razem udaje się do Tychów, gdzie zmierzy się z zawsze niewygodnym rywalem, jakim jest ekipa trenera Grzegorza Chrząścika, w składzie m.in. z Mariuszem Masternakiem, Marcinem Józefowiczem, czy Olafem Augustyniakiem, którzy jeszcze nie tak dawno bronili lędzińskich barw. Nasz najbliższy rywal, jak dotąd, na swoim koncie zgromadził 8 punktów (2 zwycięstwa i 2 remisy przy 7 porażkach, bramki 8-24), co pozwala zajmować 14 pozycję w ligowej tabeli.

Mecz poprowadzi , jako główny arbiter, Jacek Klica z Bytomia.

  • b klasa: MKS II – LKS II Goczałkowice-Zdrój, niedziela 21.10., godzina 15.00,
  • juniorzy młodsi: Czapla Kryry – MKS, niedziela 21.10., godzina 15.00,
  • trampkarze: Polonia Łaziska Górne – MKS, niedziela 21.10., godzina 09.00,
  • młodziki: MKS – Gol Bieruń, sobota, 20.10., godzina 11.00,
  • orliki: Piast Bieruń Nowy – MKS Lędziny, piątek, 19.10., godzina 16.00,
  • żaczki: turniej na orliku przy ul. Pokoju 4, niedziela, 21.10., godzina 10.00.