Przed drużynami MKS-u Lędziny kolejny ligowy weekend. Zapraszamy na zapowiedź wydarzeń przewidzianych nie tylko w dniach 17-18 września, ale i w kolejnym tygodniu.

IV liga: Drzewiarz Jasienica- MKS Lędziny, sobota 17.09., godzina. 15.00 (Jasienica 139)

MKS Lędziny, po dwóch kolejnych zwycięstwach – ligowym i pucharowym – w 7 kolejce spotkań IV ligi zagra w Jasienicy z miejscowym Drzewiarzem, a celem drużyny Adriana Napierały będą pierwsze wyjazdowe punkty w bieżących rozgrywkach! Okazja ku temu wydaje się idealna, bowiem zmierzymy się z zespołem, który w 6 meczach nie zdobył jak dotąd punktu. Sądzić jednak należy, że – pomimo tego – naszą drużynę czeka wymagające spotkanie (jak każde zresztą w tej lidze) z rywalem, który w minionym tygodniu dokonał zmiany trenera (Łukasz Błasiak zastąpił Tomasza Wróbla) i aby zapunktować należy rozegrać po prostu dobry mecz. Jasieniczanie, choć mocno w odmłodzonym składzie, to zespół który w ostatnich dwóch sezonach zajmował X i IX miejsce w rozgrywkach IV ligi, a łącznie na IV-ligowych murawach rywalizują od 10 lat. W Jasienicy zapewne nikt nie dopuszcza do siebie myśli o spadku, więc piłkarze wyjdą na mecz z MKS mocno zmotywowani. A jest gwarancją dobrego piłkarskiego widowiska!

Sędziuje: Dawid Bukowczan (Węgierska Górka)

W innych meczach:

B klasa Tychy: MKS II Lędziny – LKS II Wisła Wielka, niedziela 18.09., godz. 16.00,

Młodziki IV liga: MKS – BAP Piast Gol Bieruń, niedziela 18.09., godz. 11.00,

Młodziki V liga: LKS Frydek – MKS, niedziela 18.09., godz. 11.00, ul. Sportowa 6 we Frydku,

Trampkarze V liga: MKS – Football Project Suszec, wtorek 18.09., godz. 17.00,

Żaki: turniej w Tychach przy ul. Andersa 22, sobota 17.09., godz. 13.30,

Skrzaty: turniej Tychy-Czułów, ul. Katowicka 241, niedziela 18.09, godz. 9.00.