Z przyjemnością informuję, że od tego weekendu, z wyprzedzeniem zapowiadał będę spotkania wszystkich drużyn MKS-u, począwszy od pierszego zespołu, a skończywszy na żakach. Jeśli choć dzięki temu, na mecz drużyn młodzieżowych i dziecięcych przyjdzie choć jeden kibic więcej, uznam wtedy że informacja spełniła swój cel.

Pierwsza drużyna swoje spotkanie w ramach 10 kolejki rozgrywek klasy okręgowej rozegra w niedzielę, tj. 28.09. w Górze z Nadwiślanem. Juniorzy dzień wcześniej, w sobotę, wyjeżdząją do Pawłowic na spotkanie z tamtejszym Pniówkiem – początek o godz. 11. Trampkarze starsi zaprezentują się na swoim stadionie w spotkaniu z Polonią Łaziska, a ten mecz jutro o godz. 16. Trampkarze młodsi swoje spotkania rozgrywają w poniedziałek, w ten najbliższy (czyli 29.09) ich rywalem na własnym boisku będzie Nadwiślan Góra. Już dziś o godz. 16, także na boisku lędzińskim, żaki MKS-u zmierzą się z Sokołem Orzesze.

Przypominam, że wyniki spotkań i termianarz rozgrywek wszystkich lędzińskich drużyn, można znaleźć w odpowiednich działach im poświęconych.