Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietnia 2017 r. zostają odwołane.

Bezwarunkowo odwołano turnieje żaków i skrzatów. Turnieje żaków zostają przeniesione na termin 13-14 maja 2017 r. – termin ustalają gospodarze turniejów. Turnieje skrzatów zostają przeniesione o tydzień. Na stronie Podokręgu zostanie umieszczony nowy terminarz.

W przypadku rozgrywek juniorów, juniorów młodszych, trampkarzy, trampkarzy młodszych, młodzików, młodzików młodszych, orlików kluby powinny rozegrać zaległe mecze w terminie do 17 maja 2017 r., informując o terminie Podokręg Tychy.

Istnieje możliwość by kluby rozegrały mecze w obecnym terminie tj. 21-23 kwietnia 2017 r. po ustalenie terminu pomiędzy zainteresowanymi stronami i powiadomieniem Podokręgu Tychy na adres e-mail – podokregtychy@onet.eudo piątku 21.04.17 do godz. 15.00.