Z uwagi na weekendowy wyjazd redaktora komplet rezultatów, jakie zapadły w rozgrywkach młodzieżowych w dniach 25-28 października, zostanie podany z opóźnieniem. Proszę o podawanie wyników w komentarzach. Po powrocie, w razie możliwości jak najszybciej, zostaną one uzupełnione wraz z wszystkimi tabelami.

 TS2: ZET Tychy – MKS 3:3 (Rafał Jastrzębski 2, Sebastian Młoczek)

W innych meczach: Unia B.St. – Fortuna 0:0 , Piast Bieruń Nowy – Grom 3:0 , Gardawice – UKS GKS Tychy 0:7 .

Tyska Liga Juniorów: MKS – Krupiński Suszec 3:2 (Nikodem Nagi 2, Michał Nagi)

Inne rezultaty: ZET Tychy – Bojszowy 4:1 , Studzienice – Czapla 1:1 , Brzeźce – Piast 3:0 , Wisła Wielka – Sokół Wola 0:3 .

MKS: Żmijewski, Mróz, Kozłowski, Hachuła, Buniewicz, Janik, Białorucki, Świergot, Szprengiel (Urbańczyk) , M. Nagi, N.Nagi (Lis).

Bramki dla MKS-u: 1:0 – Nikodem Nagi po strzale z 16 m z woleja w okienko bramki gości, 2:1 – ponownie Nikodem, który płaskim strzałem w lewy dolny róg bramki zaskoczył zasłoniętego bramkarza, 3:1 – Michał Nagi, który strzałem lewą nogą pokonał wychodzącego bramkarza gości, po tym jak na pełnej szybkości ograł dwóch zawodników gości. Czerwona kartka: Świergot MKS (75), za dwie żółte.

Foto: Agnieszka Błażków

Trampkarze młodsi – grupa 4: MKS – Grom Świerczyniec 4:2 (Adam Kasperczyk 3, Szymon Bielusiak)

Inne mecze: MOSM II – Unia B.St. 4:10 , MOSM IV – JUWe Jaroszowice 3:1 .