Przedstawiamy krótkie podsumowanie weekendu (14-15.04.) w wykonaniu zespołów rezerw oraz drużyn młodzieżowych MKS-u.

B klasa: UKS Warszowice – MKS II 2:6 (1:4) bramki dla MKS: Kostrzewa 14, M.Majer 21, Morks 24,33, Adamus 81, 88

Apajewski (Denuszek 65) – Czudaj (Klimza 75), Mielec (Malicki 34), Krakowiak (P.Majer 70), Szumilas (Janik 44), Morks (Sieradzki 46), Orzegowski (Dominiec 60), G.Kostrzewa, M.Majer, Adamus, Urbańczyk.

Juniorzy młodsi: MKS – Leśnik 11:0 (bramki: Gaweł 3, Czudaj 2, Bierut 2, Gierczak, Śmigowski, Buchała, Drążek);

Orliki B: MKS – Grom Świerczyniec 7:8 (bramki: W.Majer, Kaleta, Rudziński, Chrobok, Pająk 3);

Orliki grupa mistrzowska: MKS – Polonia Łaziska Górne 9:3

„W drugim meczu orliki MKS-u pokonały rówieśników Polonii Łaziska 9:3. Brawa należą się wszystkim zawodnikom za dobrą i ambitną grę, ale jak zawsze dwóch zawodników wyróżniam imiennie, i tym razem są to Eryk Zatoń i Bartosz Tabuła.
Skład: Wojtek Majer, Jakub Kruciński, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Dominik Labe, Jakub Malczyk, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Igor Larysz i Eryk Zatoń.
Bramki zdobyli: Eryk Zatoń 3, Kacper Morkisz i Igor Larysz po 2, oraz Jakub Malczyk i Grzegorz Pająk po 1.” – podsumował trener Ryszard Wowro.