W ciągu kilku świątecznych dni wyznaczających datę długiego majowego weekendu swoje spotkania będą rozgrywać wszystkie drużyny MKS-u, a oto szczegółowy plan wydarzeń:

Juniorzy: ZET Tychy – MKS 1:0 (0:0)

MKS przegrał po golu straconym w 95 minucie spotkania, kiedy to nieco pechowo piłka uderzona z dystansu, mimo interwencji Sitarza, wpadła do siatki.

W drugim zaległym meczu: Studzienice – Bojszowy 8:0

Trampkarze młodsi: Sokół Wola – MKS 1:4 (Bielusiak 3, Brzezina)

W innych meczach: Pniówek – Grom 11:1, Mizerów – Czapla 4:1, Leśnik – MOSM III Tychy 3:1, Orlik Czechowice – UKS GKS Tychy 2:4.

Trampkarze starsi: Pniówek – MKS 3:1 (Sieradzki)

W innych meczach: BTS Rekord – UKS Suszec 4:0, Sokół Wola – UKS GKS Tychy 0:4 , Piast Bieruń – Iskra 0:8, GTS Bojszowy – ZET Tychy 0:3.

Juniorzy: MKS – Wisła Wielka 20:1 (Urbańczyk 7, Janik 4, Krawczyk 3, M.Nagi 3, Białorucki, Mielec, Karkoszka)

MKS: Sitarz (Żmijewski 46), Świergot, Kozłowski (Krawczyk 74), Ferenc, Mielec, M.Nagi, Janik, Białorucki, Szprengiel, Urbańczyk, Karkoszka.

W innych meczach: Wola – Brzeźce 3:0 w.o., Krupiński – Bojszowy 3:1 , Czapla – Piast 1:4, Studzienice – Zet 0:1.