… a właściwie to nie przyjechała. Rozgrywając zaległy mecz z LKS Wisła Wielka drużyna żaczków MKS-u miała zakończyć jesienne rozgrywki w gr. 1 żaków w Podokręgu Tychy. Goście na mecz jednak nie przybyli, więc o wyniku spotkania zadecyduje Wydział Gier Podokręgu Tychy. Prawdą jest jednak fakt, że lędziński Orlik po intensywnych opadach deszczu i tak był dziś zalany.

Jedno jest jednak pewne, że nawet z dorobkiem ewentualnych 3 punktów w ośmiu meczach, żaczki zajmą w tabeli grupy I miejsce, które pozwoli im wiosną walczyć jedynie o dalsze miejsca w rozgrywkach. Dodam, że jesienne występy tej drużyny w minionej rundzie, podsumujemy wkrótce.

W tabeli grupy I w zasadzie mamy uwzględnione wszystkie znane rezultaty, oprócz wyniku meczu LKS Łąka z Fortuną, który jesienią jeszcze się nie odbył (i nie wiem, jakie będą jego losy).

W pozostałych meczach ostatniej kolejki:

Iskra – Orlik Czechowice 1:5, Pniówek – MOSM 8:5, Łąka – Mizerów 3:0 .