W niedzielne przedpołudnie swoje ostatnie spotkanie w mijającym powoli sezonie rozegrali juniorzy MKS-u, którzy w Brzeźcach podejmowali miejscowy LKS.

W cieniu skandalicznego zachowania miejscowych kibiców, którzy mieli ochotę pobić chyba wszystkich łącznie z arbitrami oraz piłkarzami MKS-u, po spotkaniu obfitującym w czerwone kartki, MKS zwyciężył 4:0 (2:0) i zdołał szybko czmychnąć z Brzeźć.

Ostanie bramki w sezonie dla juniorów zdobyli: Tomasz Lis, Grzegorz Cuber, Grzegorz Białorucki oraz Tomasz Fąfara.

MKS: Krzykawski (46′ Sitarz), Mróz, Kozłowski, Ziółkowski, Szprengiel (60′ Grzyb), Urbańczyk, Janik, Białorucki, M. Nagi, Lis (46′ Fąfara), G.Cuber.

Był to ostatni występ podopiecznych Mariusza Gajewskiego, którym pozostaje śledzenie, jak piłkarzom Iskry i Krupińskiego powiedzie się w decydującej o tytule mistrzowskim rozgrywce na szczeblu Podokręgu Tychy.

W pozostałych meczach ostatniej kolejki:

Iskra – Krupiński 1:0 , Pniówek – Czapla Kryry 5:5