W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 trampkarze młodsi (C2, rocznik 2007 i młodsi) MKS-u pokonali rówieśników z Gola Bieruń 6:2. Mecz był zacięty, a wynik mógł być zupełnie inny, gdyż obie drużyny nie wykorzystały kilku dogodnych sytuacji.
W drużynie MKS-u znakomicie spisywał się Bartosz Drozdek i to jemu w dużej mierze młodzi piłkarze MKS-u zawdzięczają to zwycięstwo. Bramki zdobywali: Eryk Zatoń x2, Jakub Kruciński, Jakub Malczyk, Dominik Labe, Kacper Morkisz.
Skład MKS-u: Bartosz Drozdek, Kamil Miśka, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Grzegorz Pająk, Dominik Labe, Eryk Zatoń, Jakub Kruciński, Jakub Malczyk, Kacper Morkisz, Mateusz Gumprecht, Paweł Kupczyk, Wojciech Majer, Dawid Klekot i Natan Zych.
Zawodnikami meczu zostali Bartosz Drozdek i Dominik Labe.
Gratulujemy dobrego występu!
Poniżej do obejrzenia film z pięknym trafieniem Dominika Labe: