Zwycięsko zakończył swój kolejny mecz kontrolny zespół MKS-u. Tym razem naszą ofiarą padły rezerwy Podbeskidzia, po golach Sopelewskiego i Bednarka MKS zwyciężył 2:1. „Sopel” zaskoczył bramkarza rywali strzałem z połowy boiska, a „Kiler” po podaniu Karlika wjechał do bramki bielszczan.

Jak zrelacjonował nasz nowy reporter Tomek Matysek, mieliśmy jeszcze sporo okazji, m.in. sam Tomek w sytuacji sam na sam został uprzedzony przez bramkarza, Piotrka Bombę bramkarz w akcji jeden na jeden zatrzymał faulem, a strzał Samka obronił, ponadto groźnie z wolnego strzelał Sopelewski (Damian się chyba zdenerwował, że odjęliśmy mu gola w spotkaniu z Piastem i postanowił nadrobić:) Drobnej kontuzji w tym meczu doznał Darek Firlej, ale miejmy nadzieję że to nic groźnego.

MKS: Mokry, Sopelewski, Karlik, M.Roszak, Gołaś, Bednarek, Matysek, K.Firlej, D.Firlej, Bomba, Gardawski oraz Śliz, Gąsior, Sowik, Kryla, Samek oraz Paruzel (ostatnio zawodnik Nadwiślana).