Informacją z ostatniej chwili jest ta o zwycięskim meczu MKS-u Lędziny w Zawierciu. Zespół Sebastiana Idczaka okazał się lepszy od trzeciego zespołu gr. II klasy okręgowej i zwyciężył 4:3 (2:1).

Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Norbert Stworzyjan, a po jednej dołożyli Damian Sopelewski i Piotr Kapela.

MKS: Ł.Gąsior, Bednarek (testowany 46), Skutela, M.Roszak (Idczak 46), testowany (Sopelewski 46), testowany, Karlik, Śliwa (Janik 46), Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa (Michalski 46).

„MKS rozegrał dobry mecz w pierwszej połowie obejmując dwubramkowego prowadzenie. Świetna gra sprawiała, że stworzyliśmy sobie sporo okazji do zdobycia gola i powinniśmy prowadzić wyżej, ale to moment nieuwagi pod koniec pierwszej części sprawił, że rywale zdobyli bramkę kontaktową. Po zmianie stron gra się wyrównała, a nasza drużyna zanotowała kilka przestojów, nie mniej jednak nadal można było być zadowolonym z postawy zespołu” – podsumował to spotkanie trener Idczak.