W sobotę 25.08. o godz. 17 MKS zagra w Mikołowie z AKS-em , stawką będą punkty w ramach 4 kolejki klasy okręgowej. MKS po dobrym początku z dorobkiem 5 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli. AKS okupuje 10 lokatę w tabeli, ma na swoim koncie 4 punkty (zwycięstwo z Iskrą, remis z Śląskiem i porażka z Bojszowami). W poprzednim sezonie w Mikołowie padł remis 1:1 (gol Magiery), a w Lędzinach nasza drużyna zwyciężyła 2:0 (trafienia Magiery i Stojaka). Jak więc widać Sławek Magiera lubi strzelać gole mikołowianom. Czy powiększy swoje strzeleckie konto także i w tym meczu? A może inni zawodnicy pozazdroszczą Wąskiemu i wpiszą się na listę strzelców? Mecz z pewnością będzie ciężki, ale nasza drużyna nikogo się nie boi i jedzie walczyć o 3 punkty.

Od 17 na forum relacja na żywo z meczu!!! Zapraszamy tych kibiców, którzy nie moga być na meczu w Mikołowie, do jej śledzenia!!!

Zapraszamy do Mikołowa