Dzisiejszego poranka swój 5 już mecz rozegrali Juniorzy MKS’u Lędziny. Wyjazdowy mecz niestety zakończył się porażką 4:1 (1:1) z drużyną Rekordu Bielsko-Białej.

Przebieg meczu:

Pierwsza połowa – choć pierwsze minuty nie zachwycały, a zdecydowaną większość czasu przy piłce byli przeciwnicy. W pierwszej poważnej akcji na prowadzenie wyszły Lędziny. Na prawej stronie piłkę przejmuje Marszałek, pędzi na bramkę mija bramkarza, a ten spóźniony fauluje go w polu karnym. Do jedenastki podchodzi Adamus i pewnym strzałem zdobywa gola na 1:0. Radość po bramce nie trwała zbyt długo, bo zaledwie parę chwil później do wyrównania doprowadził Rekord, dobrą akcją lewą stroną boiska i silnym strzałem z 5 metra pola karnego. Na boisku dominowali przeciwnicy, ale nasi zawodnicy również niejednokrotnie dawali im się we znaki. Wiele akcji i dużo walki, lecz wynik do przerwy się nie zmienił.

Druga połowa – przeciwnicy postawili trudne warunki i wieloma akcjami zasypywali pole karne MKS’u Lędziny. Dużo strzałów, lecz na szczęście naszych zawodników, niecelnych. Zawodnicy Rekordu zaledwie parę minut po rozpoczęciu drugiej połowy objęli prowadzenie. Szybka akcja prawą stroną boiska, pomocnik rywali ogrywa obrońcę i wrzuca piłkę w pole karne, najwyżej w polu karnym wyskakuje napastnik rywali i dobrym strzałem głową zdobywa gola, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Kolejne szturmy rywali i dobry popis przez cały mecz w bramce Apajewskiego. Kolejny gol, akcja tym razem prawą stroną boiska, dobra wrzutka w pole karne, i skuteczny strzał z powietrza napastnika rywali, który jednak znajdował się na pozycji spalonej, lecz nie dopatrzył się tego sędzia liniowy i było już 3:1 dla przeciwnika. Sporo akcji i gry w środku pola, owocowało kolejnymi zagrożeniami bramki, które jednak nie przynosiły skutku. Końcówka meczu, rzut rożny dla Rekordu. Piłka zagrana na bliski słupek bezpośrednio z rzutu rożnego, w bramce niefortunnie interweniuje Apajewski zdobywając gola samobójczego. Ciężki mecz dla Juniorów, którzy musieli uznać lepszą dyspozycję rywala, końcowy wynik 4:1.

Skład Juniorów: Apajewski – Czudaj, Białoń, Adamus, Loska, Łyżwiński, Giza, Szweda, Hudy, Sieradzki, Marszałek.

W innych meczach: Pniówek Pawłowice 6:1 Krupiński Suszec,