Wczoraj i dziś swoje kolejne mecze rozegrali trampkarze. I zagrali w kratkę. Ci młodsi bowiem, przegrali w Łące z miejscowym LKS-em aż 2:7. Do siatki łączan trafili jedynie Rafał Sieradzki i Szymon Buniewicz.

Natomiast trampkarze starsi rozegrali w Bieruniu zaległy mecz z Unią. Spełnili swój obowiązek i – po trudniejszym spotkaniu niż można się było spodziewać – zwyciężyli 3:2. Zawodnicy Wiesława Szwarockiego posiadali przewagę przez cały mecz, lecz zaledwie dwa strzały gospodarzy przyniosły im tyle samo goli. Na szczęście do siatki bierunian trafiali Michał Nagi, Rafał Mróz i Grzegorz Białorucki. Lędzinianie awansowali na drugie miejsce w tabeli i mają punkt straty do lidera z Pszczyny na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Kolejny mecz w piątek w Studzienicach. W razie wygranej o tytule zadecyduje więc ostatni mecz z Iskrą, który rozegrany zostanie w Lędzinach.