W rozegranym wczoraj meczu trampkarzy młodszych, zespół MKS-u Lędziny uległ LKS-owi Łąka 1:7. Honorowego gola dla zespołu Jacka Mikolasza zdobył Rafał Sieradzki.

W innych meczach: w poniedziałek Iskra wygrała z Pniówkiem 6:4, a wczorajszy mecz MOSM Tychy ze Zniczem Jankowice został przełożony na nieustalony jeszcze termin.

Trampkarze starsi dziś w Górze ulegli Nadwiślanowi 1:3, przegrywając już po 10 minutach 0:2. Gola kontaktowego zdobył co prawda Remigiusz Kula w 40 minucie z rzutu wolnego, lecz ostatnie słowo w doliczonym czasie gry należało do gospodarzy, którzy trafili do siatki Żmijewskiego po raz trzeci.

MKS: Żmijewski – Saternus (Czypionka), Młocek, Mielec, Haba, Kula, Hachuła, Janiszewski, Buniewicz, M.Nagi, Sieradzki (Jastrzębski).

W innych meczach:

Piast – Studzionka 3:0 walkower (goście nie pojechali na mecz), Leśnik – Sokół Wola 1:6, Bojszowy – Miedźna 1:4, Łąka – Wisła Wielka 2:1.