W dniu 06.06 juniorzy MKS-u mierzyli się z zespołem Zniczu Jankowice, po słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy aż 7-2(2-1), aczkolwiek wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku, na pewno nie zasłużyliśmy na stratę aż tylu bramek. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej niż w drugiej. Byliśmy źle zorganizowani w defensywie. Ponownie z dobrej strony zaprezentowali się zmiennicy. Musimy pamiętać, że gramy bardzo młodym składem, różnica wieku między naszymi zawodnikami a zawodnikami rywali w większości wynosi 2-3 lata. Przeciwnicy przewyższyli nas fizycznością, byli o wiele silniejsi i więksi. Na początku drugiej połowy sędzia popełnił ogromny błąd, po drugiej żółtej kartce zawodnik drużyny przeciwnej nie otrzymał czerwonej kartki i grał do końca meczu. Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Firlej.

10 min. Kacper Kuzak dośrodkowuje piłkę w pole karne na nogę Mateusza Firleja, który minimalnie strzela obok słupka

15 min. Świetna interwencja Bartosza Drozdka po uderzeniu z bliskiej odległości

25 min. Po stracie piłki w środku pola, przeciwnik strzela idealnie w prawe okienko bramki 1-0

30 min. Tracimy bramkę po rzucie różnym 2-0

40 min. Mateusz Firlej zdobywa pięknego gola z rzutu wolnego[wideo]

45 min. Bartosz Drozdek broni strzał z dystansu, który leci w lewą stronę bramki

50 min. Kacper Kuzak zagrywa prostopadłą piłkę za linię obrony do Patryka Skitka, który wbiega w pole karne i podaje do Mateusza Firleja, który pewnie strzela, wynik 2-2.

55min. Gol stadiony świata, przeciwnik strzela w samo okienko bramki wolejem z okolic 30m 3-2

60 min. Tracimy gola po rzucie karnym 4-2

65 min. Po dobrej interwencji Bartosza Drozdka, piłka spada pod nogi zawodnika Znicza, który wykorzystuje okazję i strzela bramkę 5-2

70 min. Kamil Chromik oddaje groźny strzał z dystansu

75 min. Kacper Kuzak oddaje mocny strzał z dystansu, lecz piłka trafia na nasze nieszczęście tylko w poprzeczkę

78 min. Kolejna świetna parada Bartosza Drozdka, który okazuje się lepszy w pojedynku sam na sam z zawodnikiem Znicza

80min. Po przedryblowaniu kilku naszych obrońców przeciwnik „wjeżdża” w pole karne i strzela po długim słupku 6:2

90 min. Zamieszanie w polu karnym, piłka spada pod nogi zawodnika gospodarzy, który zamyka wynik meczu 7:2

Skład: Drozdek – Żogała, Jacek, Rozmus, Zawodny, – Chromik, Kuzak, Firlej – Śmigowski(Zatoń 65′), Skitek(C), Śmiłowski(Tabuła 65′)