W zeszłą niedzielę (tj. 11.10.) juniorzy pokonali LKS Studzienice na wyjeździe 7:1 (3:0).

„Pomimo tego, że było nas zaledwie 12, potrafiliśmy zdeklasować przeciwnika.

Chwilę po gwizdku rozpoczynającym pierwszą połowę, byliśmy bardzo blisko zdobycia bramki. Po rzucie różnym piłkę wybijają przeciwnicy przed pole karne gdzie znajdował się Kuzak i strzałem z powietrza trafia w poprzeczkę.

Pierwszą bramkę strzela Spyra po atomowym strzale i świetnym podaniu od Janoty, prowadzimy 1:0.

Nie było trzeba długo czekać na kolejnego gola. Bierut dośrodkowuje w pole karne, gdzie jest Czudaj i to właśnie on zdobywa bramkę na 2:0.

W 34 minucie Chromik podaje do Spyry, który mija 3 obrońców, a przy okazji bramkarza i pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0 dla nas.

W drugą połowę weszliśmy znakomicie gdyż szybko strzeliliśmy czwartą bramkę. Skitek podaje do Spyry, a ten kompletuje hat-tricka.

W 50 minucie Czudaj przerzuca piłkę na prawą stronę do Bieruta, który świetnym przyjęciem wpada w pole karne i strzela po długim słupku, pięć do zera.

Kolejny gol i po raz kolejny Bierut przyczynia się do podwyższenia prowadzenia. Po jego uderzeniu obrońca głową zmienia tor lotu piłki, która mija się z bramkarzem i wpada do siatki.

Było bardzo blisko, aby swoją bramkę strzelił Ścierski i Janota. Pierwszy zmarnował swoją bardzo dogodną sytuację, a drugi trafił słupek po dobrym zastawieniu się w polu karnym.

Ostatniego gola dla naszej drużyny strzelił Firlej, po podaniu Spyry na pustą bramkę.

W końcówce meczu zbyt bardzo się rozluźniliśmy, nasza gra wyglądała źle co spowodowało stworzenie wielu akcji dla przeciwników oraz stratę bramki po rzucie z autu przez brak krycia.

Jest to nasze najwyższe zwycięstwo w tym sezonie oraz drugie zwycięstwo z rzędu. Dziękujemy kibicom przeciwnej drużyny za dobrą atmosferę.

Zapraszamy na następny mecz, który gramy na własnym stadionie z Czaplą Kryry, która zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 w piątek (tj. 23.10.).

Skład juniorów: Popiela – Żogała (54′ Ścierski), Jacek, Skitek, Chromik, Kuzak, Czudaj, Janota (C), Bierut, Spyra, Firlej.

Trener: Mirosław Wowro