W dniu 28.05. juniorzy MKS-u podejmowali na własnym stadionie zespół LKS Studzionka. Mecz zakończył się wynikiem 4-0 (2-0). Zwycięstwo to było w pełni zasłużone.

Pierwszy raz od dłuższego czasu zachowaliśmy czyste konto. Jest to zasługa całej drużyny, byliśmy bardzo dobrze zorganizowani w defensywie, bramkarz Bartosz Drozdek świetnie spisywał się w bramce. Od 50 minuty zespół LKS Studzionka grał w dziesięciu, za obraźliwe teksty w stronę sędziego rywal otrzymał czerwoną kartkę. Po tym zdarzeniu mogliśmy na spokojnie kontrolować wynik, a nawet go powiększyliśmy. Dobry debiut zaliczył Eryk Zatoń ( r.2007 zawodnik trampkarzy).

Skrót meczu:

Skład: Drozdek – Chromik, Smaza (Skitek 45′), Jacek, Zawodny – Kuzak, Czudaj (C) (Zatoń 60′), Firlej – Śmigowski (Tabuła 65′), Gaweł (Ścierski 45′), Śmiłowski (Krakowiak 45′)

Bramki:

25min. Dominik Smaza (as.Patryk Czudaj)

35min. Karol Gaweł

55min. Sebastian Krakowiak (as.Daniel Ścierski)

60min. Daniel Ścierski (as. Wojciech Śmigowski)

Kartki:

Żółta- Mateusz Firlej

 

Następny mecz juniorów odbędzie się 06.06 o godzinie 9:30 na wyjeździe. Rywalem będzie Znicz Jankowice.