Pisząc zapowiedź meczu z Jednością… mocno się pospieszyłem. Dzisiejszą decyzją Wydziału Gier ŚlZPN odwołano wszystkie spotkania w klasie okręgowej, w tym i mecz MKS-u z zespołem z Jejkowic. Ze względu na aurę i obfite opady śniegu, innej decyzji być nie mogło. Nie odbędzie się także dzisiejszy trening drużyny Sebastiana Idczaka.

Wszystkie spotkania 17 kolejki rozpoczną się w środę 10 kwietnia o godzinie 17.00.

Nasi piłkarze wolnego weekendu jednak mieć nie mogą, bowiem byłby to już drugi weekend bez meczu kontrolnego, dlatego jutro o 15.00 MKS w Pszczynie zmierzy się z LKS Studzionka. Zbiórka na boisku o 13.50. Wyjazd samochodami.

Oby 7 kwietnia w niedzielę o godzinie 13.00 w Szopienicach udało się już rozpocząć rundę pojedynkiem z rezerwami Rozwoju.